Temar Denizcilik ikinci Petrol istasyonunu Akçakoca sapak mevkinde hizmete soktu

Türkiye’nin En Büyük Akaryakıt Dağıtım Şirketlerinden Biri Olan Ve Tüm Sermayesi Yerli Olan ALPET’in 405. Şubesi Akçakoca Sapak Mevkiinde Düzenlenen Görkemli Bir Açılış Töreni İle Hizmete Girdi. Düzce genelinde birinci petrol istasyonunu Kaynaşlı ilçesinde hizmete sokan Alpet ikinci petrol istasyonunu Akçakoca’da hizmete soktu.

Akçakoca Ayazlı Mahallesi Sapak Mevkinde açılan Alpet Petrol istasyonu açılışına katılan Temar Denizcilik ve Ticaret Anonim Şirketin genel müdürü Emre Yaldız Haber380 ‘e  açıklamalarda bulundu.

Yaldız, 'Petrol ofisi güvencesiyle hizmet ediyoruz'

Şirketin Genel Müdürü Sarıyerli İş adamı Emre Yaldız “Gemicilik sektöründeki Türkiye’nin önde gelen firmalar arasında yer alan Temar Denizcilik ve Ticaret Anonim Şirketi, Petrol Ofisi güvencesi altında deniz araçlarına ÖTV’ siz akaryakıt, madeni yağ ve deniz boyaları temin ediyor.  Türkiye’nin önde gelen deniz inşaat firmalarına hizmet veren şirketimiz kaliteli hizmet sunabilmek ve iş verimliliğini arttırabilmek için müşteri odaklı bir politika izlemektedir. Her bir müşterimize olan sorumluluğumuzun bilincinde hareket ederek, seri hizmet ve teknik düzeydeki donanımımızı kullanmakta, müşterilerimizin 24 saat bize ulaşabilecekleri iletişim ağımız ile zamanı en iyi şekilde değerlendirmekteyiz. Çözüme yönelik hizmetler sunuyoruz” dedi. Yaldız, “Yurdun dört bir yanındayız” Rize’den, Samandağı’na kadar yurdun birçok noktasına hizmet verdiklerini belirten Yaldız, “Tüm sahil bölgelerindeki teknelerine ve farklı pek çok sektöre çeşitli hizmetleri ile ulaşan şirketimiz, OMV Petrol Ofisinin ÖTV’ siz akaryakıt, transit ve ÖTV’li, KDV’li akaryakıt bayisi olarak hizmet vermekteyiz” dedi. Hempel Boya’nın Türkiye Balıkçı Distribütörü olarak hizmet sunduklarını belirten Yaldız,  Şirketimizin ağırlıklı olarak Gemiler, Balıkçı Tekneleri, Gezi Tekneleri, Römorkör Şirketleri, Liman İnşaat Şirketleri, Özel Yatlar, Acenta Motorları ve Dalgıç Teknelerden oluşmaktadır. Temar Denizcilik ve Ticaret olarak, gelişen pazarda teknolojiye uyum sağlayarak, çevreye ve insana duyarlı çalışmalar yapmak, güvenli ve kaliteli işler üreterek çıtamızı daha da yükseltmek ve ülke ekonomimize katkı sağlamak bizim en önemli misyonumuzdur”dedi.
 

Diğer Haberler

Mail adresiniz başarıyla kaydedilmiştir!

Mesajınız başarıyla gönderilmiştir.!