HAKKIMIZDA

SİZE HER ZAMAN EN İYİSİNİ SUNMAK İÇİN ÇALIŞIYORUZTemar Denizcilik, gemicilik sektöründeki deniz araçlarına ÖTV’ siz akaryakıt, madeni yağ ve deniz boyaları temin edebilmek ve hizmet sunabilmek için 1997 yılında İstanbul’da kurulmuştur.

Türkiye’nin önde gelen deniz inşaat firmalarına hizmet veren şirketimiz kaliteli hizmet sunabilmek ve iş verimliliğini arttırabilmek için müşteri odaklı bir politika izlemektedir. Her bir müşterimize olan sorumluluğumuzun bilincinde hareket ederek, seri hizmet ve teknik düzeydeki donanımımızı kullanmakta, müşterilerimizin 24 saat bize ulaşabilecekleri iletişim ağımız ile zamanı en iyi şekilde değerlendirmekteyiz. Çözüme yönelik hizmetler sunuyoruz.

Rize’den, Samandağı’na ülkemizin tüm sahil bölgelerindeki teknelerine ve farklı pek çok sektöre çeşitli hizmetleri ile ulaşan şirketimiz, ÖTV’ siz akaryakıt, transit ve ÖTV’li, KDV’li akaryakıt bayisi olarak hizmet vermektedir.

Hempel Boya’nın Türkiye Balıkçı Distribütörü olarak hizmet sunan şirketimizin ağırlıklı olarak hizmet sunduğu müşterileri; Gemiler, Balıkçı Tekneleri, Gezi Tekneleri, Römorkör Şirketleri, Liman İnşaat Şirketleri, Özel Yatlar, Acenta Motorları ve Dalgıç Tekneleridir.

Temar Denizcilik ve Ticaret olarak, gelişen pazarda teknolojiye uyum sağlayarak, çevreye ve insana duyarlı çalışmalar yapmak, güvenli ve kaliteli işler üreterek çıtamızı daha da yükseltmek ve ülke ekonomimize katkı sağlamak bizim en önemli misyonlarımız arasındadır.

Yenilikçi, üretken ve her biri kendi alanında uzman kadromuzla müşteri memnuniyetini maksimum seviyeye ulaştırarak, işimizde olduğu kadar çalışanlarımıza da verdiğimiz önem ile kurumsal kimliğimizi güçlendirmek ve sektörde lider bir firma olarak hizmet sunmak en önemli hedefimizdir.

Mail adresiniz başarıyla kaydedilmiştir!

Mesajınız başarıyla gönderilmiştir.!